Síň slávy

Digitální síň slávy a úspěchů

22_20220824_144921.jpg

Přestože je florbalový klub poměrně mladý, začátky sahají do roku 2010, a není cílem jenom vyhrávat, zvláště u nejmladších kategorií, máme za sebou již řadu úspěchů.

Podívejte se na medailové pozice a to ze všech kategorií a z různých turnajů. Kromě samostatných turnajů, zde uvedených, se naše týmy účastní průběžné soutěže Českého florbalu (série turnajů během celé sezóny).

Rok Tým Výsledek Poznámka
2018/09 Elévové 2. místo Elévové, 15. výročí založení FBC Kutná Hora
2018/05 Mladší žáci 3. místo Mladší žáci + nejlepší brankář turnaje Kralupy open 2018 Hráči ročníků 2005, 2006, brankář: Ondra
2018/05 Přípravka 1. místo Innebandy Cup v Českých Budějovicích Hráči ročníků 2009--2011
2018/04 Starší žáci 1. místo A pohár P03 MÖLNDALS UNGDOMSCUP 2018 Švédsko Hráči ročníku 2003
2018/04 Dorost 2. místo B pohár P01 MÖLNDALS UNGDOMSCUP 2018 Švédsko Hráči ročníku 2001
2017/09 Mladší žáci 3. místo, Junior Sokol Cup 2017, Pardubice Hráči ročníku 2005 a 2006, společný tým FBC Říčany a FBK Draci
2017/04 Starší žáci 3. místo A pohár P03, MÖLNDALS UNGDOMSCUP 2017 Švédsko Hráči ročníku 2003
2017/04 Mladší žáci 1. místo B pohár P04 MÖLNDALS UNGDOMSCUP 2017 Švédsko Hráči ročníku 2004
2017/05 Přípravka 1. místo přípravka, Innebandy Cup České Budějovice 2017 Tým bílých: hráči ročníků 2009 a mladší
2017/05 Přípravka 2. místo přípravka, Innebandy Cup, České Budějovice 2017 Tým modrých: hráči ročníků 2009 a mladší
2016/05 Mladší žáci 1. místo mladší žáci, Kralupy open 2016, Kralupy nad Vltavou
2015/05 Elévové 2. místo elévové, Innebandy Cup, České Budějovice 2015
2015/05 Přípravka 2. místo přípravky,Innebandy Cup,České Budějovice 2015
2015/02 Elévové 1. místo elévové, 101. Sportovní Cup 2015,Praha
2014/06 Přípravka 3. místo Soutěž přípravek,Česká florbalová unie Region PH+SČ
2014/05 Přípravka 2. místo přípravka, Innebandy Cup, České Budějovice 2014
2014/04 Přípravka 2. místo přípravka, 101. Sportovní 4Florbal.cz Cup 2014 , Praha
2014/01 Přípravka 1. místo přípravka, 101. Sportovní Cup, Praha
2013/11 Přípravka 2. místo přípravka, 101. Sportovní Cup, Praha
2013/10 Elévové 2. místo elévové, Rookie Floorball Cup, Kralupy nad vltavou
2013/10 Přípravka 3. místo přípravka, Rookie Floorball Cup, Kralupy nad vltavou
2012/05 Nejlepší hráč turnaje, Kutná Hora 2012