96_20231123_152350.jpg

Áčko hraje doma! V prvním odvetném utkání sezony vyzve českobudějovické Štíry

Muži jdou po 14 denní pauze opět do akce. Doražte je podpořit na domácí zápas.

Díky odloženému utkání v Kaplici si mohli muži A užít první volný víkend od začátku září. Nyní se ale vracejí do plného herního vytížení. V neděli od 17:00 se utkají se Štíry Č.Budějovice na domácí hale u Gymnázia Říčany. 

Draci se drží bez jediné prohry na prvním místě tabulky. V těsném závěsu se za Draky nachází Fbc Strakonice a Gorily Plzeň. Strakonice ztrácejí pouhý bod, avšak mají odehrány o dva zápasy více. Gorily, se zápasem navíc, ztrácí na Draky tři body. V minulém zápase si naše áčko spravilo chuť po nepříliš povedeném domácím zápase s Meťákem a vyhrálo venku s Panthers vysoko 12:3.

Štíři se nacházejí na opačném pólu tabulky Divize. Přestože své soupeře pravidelně herně trápí, svou první výhru v sezoně si připsali až nyní o víkendu, když v jihočeském derby jasně porazili předposlední Meťák Č. Budějovice 9:4. V prvním zápase svedli s Draky vyrovnanou bitvu, když prohráli 7:3. Zápas tehdy rozhodla vydařená první třetina, kterou říčanští vyhráli 4:0, poté se budějovičtí zvedli a zvládli utkání hodně zdramatizovat.

Co od zápasu očekává hlavní trenér A-týmu Adam Čechovič?

"Souboj prvního s posledním se může jevit jako jistá věc, ale my k tomu tak určitě nepřistupujeme. Štíři nás při prvním utkání na jejich palubovce potrápili a nejinak tomu může být znovu. Již v předchozí sezóně ukázali, že umí zabrat když potřebují a divizi udržet, proto k utkání musíme přistoupit s respektem a maximálním nasazením."

Těšíme se na všechny fanoušky a věříme, že uvidíme hezkou podívanou.