46_20230117_225919.jpg

Boj o postup vrcholí! Zahrají si muži v příštím roce celostátní soutěž?

Nejdůležitější bitva tohoto roku se blíží. Muži se 4. února 2023 střetnou s týmem ACEMA Spartou U23 B v utkání, které může výrazně napovědět, kdo letos postoupí do celostátní divize. Úvodní buly je naplánováno na sobotu 4.února od 9:00 v dračí domácí hale v Kostelci nad Černými lesy.

Domácí zápas sezony je tu!

Hned v prvním kole regionální ligy si říčanští florbalisté hladce poradili se Spartou poměrem 5:2. Celá soutěž se však rozjela, nabrala na obrátkách a Draky znovu čeká těžký zápas se známým soupeřem z pražského Barrandova. Do konce sezóny zbývá říčanským florbalistům ještě náročný herní program v podobě šesti ligových kol, ve kterých se utkají s nevyzpytatelnými týmy Tatran Střešovice a FBŠ Bohemians. I přes relativně pohodlný bodový náskok v čele tabulky nemají Draci určitě vyhráno, FBŠ Bohemians a ACEMA Sparta Praha U23 jim dýchají na záda. Z této ligy však mohou postoupit do divize pouze 2 týmy, takže se každý bod počítá.

Souboj týmů FBC Draci Říčany x ACEMA Sparta Praha U23 se odehraje na legendárních kosteleckých parketách v sobotu 4.2. již od 9:00. 

Draci budou potřebovat vaši podporu. Stejně jako minulý rok v únoru, kdy i díky skvělé, na PH+SČ ligu mužů rekordní, divácké kulise přetlačili Draci již zmíněnou Spartu po samostatných nájezdech 5:4. 

 Přijďte naše Áčko podpořit! Pomůžete tak našemu klubu, aby se posunul blíže k historickému úspěchu. 

Těšíme se na vaši podporu!


Vršek tabulky Regionální ligy mužů