Mladí Draci z kategorií přípravky, elévů a mladších žáků se představili na turnaji Silver Cup v Kutné Hoře. Během náročného turnajového dne předvedli bojovné výkony, týmového ducha a velké odhodlání. Odměnou jim byly cenné zkušenosti, radost ze hry i řada povedených výsledků.
Přípravka uzavřela ligovou sezónu domácím turnajem v Městské sportovní hale v Říčanech. Mladí Draci předvedli bojovné výkony a odnesli si další cenné zkušenosti.
Přípravkáři ukázali svůj další herní posun. Dorostenci B odehráli jeden z nejlepších turnajů sezóny.
Dohráno - út 5. 5. 2026
Dohráno: Poslední ligové zápasy elévů
Modří elévové zvládli nabitý florbalový víkend. Nejprve se představili na turnaji Prague Floorball Mini a následně odehráli i poslední ligové kolo ve Střešovicích. Bílí i modří elévové navíc ovládli domácí dvojturnaj, na kterém ani jeden z dračích týmů nenašel přemožitele.
Modrý tým elévů má za sebou náročný prodloužený víkend, během kterého kluci odehráli celkem 11 zápasů. Nejprve se výběr elévů zúčastnil neligového turnaje Prague Floorball Cup Mini, který se po dva dny konal za krásného počasí ve sportovním areálu v Horních Počernicích. Kluci zde předváděli skvělé výkony a zároveň posilovali týmového ducha.
V neděli pak přišel na řadu poslední ligový turnaj sezony, který se odehrál ve Střešovicích. Ve druhém koši zde kluci nastoupili ke čtyřem kvalitním utkáním. V úvodním zápase jsme soupeře doslova přestříleli, další tři duely už však byly velmi vyrovnané a bojovalo se v nich až do posledních minut.
Všem hráčům patří velké poděkování za povedené tři dny plné florbalu. Zároveň děkuji všem dětem i rodičům za skvělou sezonu.
Elévové bílí, hodnotil Tomáš Tichý
Bílé čekal poslední ligový turnaj v domácím prostředí. Sešli jsme se v ideálním počtu 6+1, díky čemuž byli hráči neustále v herním tempu.
V prvním zápase proti Spartě se zaskvěli především střelci, kteří nasázeli dvojciferný počet branek, a také Matěj, který udržel čisté konto.
Další dva zápasy nabídly vyrovnané bitvy, ve kterých jsme vždy vstřelili o branku více než soupeř. Mohli jsme si tak hned třikrát zaskákat vítězné kolečko a turnajem projít bez jediné porážky.
Rád bych závěrem poděkoval všem rodičům za skvělou pomoc s náročným pořádáním turnaje a hráčům za krásně odehranou sezonu.
Elévové žlutí, hodnotil Matěj Hronek
Do prvního zápasu proti Milovicím vstoupil tým ještě v pomalejším tempu a bylo vidět postupné rozehrávání. Přesto hráči předvedli velmi bojovný výkon a zápas odmakali na maximum. V brance se předvedl Přéma, který nepustil soupeře do výraznějšího vedení. Tento výkon nakonec stačil na remízu.
Ve druhém zápase proti Kutné Hoře už byl výkon mnohem jistější v práci s balónkem, aniž by tým ubral na bojovnosti. Velmi povedený výkon předvedla Johy, která nastřílela nejvíce branek. Důležitým faktorem bylo také to, že většina našich šancí skončila v brance soupeře. Díky tomu si tým z druhého utkání odnesl výhru.
Ve třetím utkání proti Čelákovicím tým navázal na zlepšený výkon. Hráči se snažili trpělivě rozehrávat, nebáli se podržet míček a díky aktivní hře si vytvářeli další příležitosti. Pozitivní byla také týmová energie a nasazení během celého zápasu. Tímto výkonem se nám opět podařilo přehrát soupeře a zvítězit.