91_20231101_211408.jpg

Historický víkend pro Draky, své zápasy odehraje o víkendu 10 našich týmů

Čeká nás zápasově, možná i historicky, herně nejobjemnější víkend celé sezony. Zápasy odehrají 3 týmy elévů, dva týmy starších žáků, dorostenci, "áčko" i "béčko" juniorů a stejně tak oba týmy mužů. Hned několik zápasů pořádáme, máme se tedy na co těšit!

Preview elévové

Na domácí zápasy můžete přijít podpořit elévské týmy jak v sobotu, tak v neděli. V sobotu hrají elévové bílí a modří v Čerčanech. Můžeme se tak těšit na lákavý souboj Draci vs. Draci. V neděli se můžeme těšit na domácí turnaj žlutého týmu elévů na MSH Říčany

Preview starší žáci

Áčko starších žáků se vydá do pražských Čakovic, kde ho čeká již známý soupeř. Nejprve se utkají s Prague Tigers, které už v sezoně stihli dvakrát porazit. V druhém zápase je čeká Sokol Královské Vinohrady, soupeř na kterého naši Draci zatím recept nenašli.

Starší žáky B čekají hned 4 zápasy a to na nepopulární hale Eagles. Zahrají si například se Spartou, či Kutnou Horou.

Preview dorostenci

Dračí výběr dorostenců se vydá do jihočeského Chýnova. Minule se mu sice podařilo udržet druhý koš, vlivem pořadatelství byl ale zařazen opět do třetího a o postup se bude muset pořádně poprat. Na prvním ze dvou turnajů je čekají Vikings Kobylisy a SK Meťák České Budějovice.

Preview junioři

Juniory čekají v sobotu dva náročné zápasy. Nejprve se v Kobylisích utkají s Vinohrady a následně od 13:30 svedou souboj o první místo s rezervou Tatranu. Naši junioři i Tatran B jsou zatím neporaženi a tradičně se společně utkávají o nejvyšší příčky v 2. lize juniorů. Můžeme očekávat jistě poutavou bitvu!

Junioři B vyráží také v sobotu do Čakovic. Utkají se s Kutnou Horou a Neratovicemi a posilněni o dorostence se pokusí o zisk prvních letošních bodů. Držte jim palce!

Preview muži

Další domácí zápas áčka je tady! V neděli od 17:00 se utká na Gymplu s českobudějovickým Meťákem. Meťák je stejně jako Draci divizním nováčkem, start do sezony se mu ale příliš nevydařil. Po osmém kole je se ziskem tří bodů jedenáctý a jistě bude chtít vývoj sezony zvrátit a posunout se tabulkou nahoru. Fanoušci na minulém zápase vytvořili fantastickou atmosféru, zvládnete to i tentokrát? Těšíme se na vás.

Muži TTB hrají také v neděli. Od 10:30 se představí v Exe Sport Aréně proti VŠSK MFF Praha a poté od 15:00 proti IBK Kubánský Klan. TTB má z šesti zápasů pouze dvě výhry a budou se snažit odlepit od spodku tabulky a hrát klidný střed.