130_20240417_075824.jpg

Jedeme do Švédska! Na sever Evropy se vydají starší žáci a dva týmy mladších žáků

Po roce se mládežnické týmy Draků opět vydají do švédského Mölndalu. Na dlouhou pouť vyrazí ve čtvrtek večer.


Kudy do Švédska pojedeme?

Mladší a starší žáky nejprve čeká dlouhá cesta přes Německo, ze severního pobřeží přejedou trajektem do Dánského přístavu Rødby, odkud budou pokračovat dále na sever. Po přejetí celého ostrova Sjæland, s hlavním městem Dánska Kodaní, od jihu na sever, se nalodí na druhý trajekt Helsingør - Helsinborg a po Švédské pevnině budou Draci  putovat ještě dále na sever směr Gothenburg. Mölndal, do kterého naše výprava dorazí okolo 11 až 12 hodiny, se totiž nachází na jižním předměstí tohoto druhého největšího města Švédského království.

Po náročné cestě bude následovat procházka po městě a okolo 14 hodiny se ubytujeme v hotelu Best Western Plus Aby u dostihového závodiště. Po zaslouženém odpočinku půjdeme navštívit hlavní arénu turnaje Aktiviteten a připravíme se na sobotní zápasy. 

Co sledovat, aby vám nic neuniklo

Sledujte nás na sociálních sítích, hlavně pak na instagramu, kde se můžete těšit na pozápasové ohlasy od hráčů i trenérů a spoustu dalšího bonusového obsahu. 

Letos se můžete také těšit na živé přenosy z vybraných utkání. V sobotu pro vás budeme vysílat všechny dopolední utkání mladších žáků se začátky v 9:30, 11:00, 12:30 a 14:00. Živé přenosy budou pokračovat od 17:00 utkáními starších žáků proti věhlasnému Pixbu a dále od 21:30 proti FBC Lerum. Všechny streamy najdete na našem youtube a odkazy na konkrétní dračí utkání najdete níže. Ohledně přenosů z neděle vás budeme informovat během sobotního večera, kdy bude jasné v kolik se další den budou hrát zápasy play-off. Věříme, že přenosy poběží bez problémů, a doufáme, že se nám divácký zážitek z přenosů povede dostat ještě o stupínek výše oproti minulému roku.

Odkaz na oficiální web turnaje: https://muc.cups.nu/

Odkazy na živé streamy:

Sobota:

9:30 | MLŽI blue x Onsala IBK svart https://www.youtube.com/live/1...

11:00 | MLŽI white x IBK Kungalv 1 https://www.youtube.com/live/h...

12:30 | MLŽI blue x IBK Kungalv 2 https://www.youtube.com/live/U...

14:00 | MLŽI white x Onsala IBK rosa https://www.youtube.com/live/8...

17:00 | STRŽI x Pixbo IBF https://youtube.com/live/noxvC...

21:30 | STRŽI x FBC Lerum https://youtube.com/live/HleFV...

Sobotní zápasový program: