Junioři díky dvěma výhrám poskočili v tabulce vzhůru

Drakům se vydařilo 19. a 20. kolo 2. ligy juniorů a aktuálně jsou pátí a sahají po play-off.

FBC Draci - Start 98 5:4

V prvním zápase nás čekal mírně posílený Start, který byl v tu chvíli naším tabulkovým sousedem. První třetina byla hodně vyrovnaná a na první gól se čekalo až do jejího závěru. Prvním gólem však rozpoutal Vojta Honzák bratrskou show, při které on sám přidal ještě jeden gól a asistenci, Marek dokonce hattrick a asistenci. Soupeř hodně vysoko napadal a vytvářel nám velké problémy v rozehrávce. I díky tomu se dokázal ze stavu 2:5 dotáhnout na jednobrankový rozdíl. Pak už ale mnoho šancí neměl a když nějaká střela prošla, tak byl Štěpán připravený. Bojovný výkon týmu a velmi důležitá výhra.

FBC Draci x Floorball club Falcon 8:6

Tabulkový soused nás čekal také ve druhém zápase, tentokrát se nacházel nad námi, a tak jsme chtěli výhrou srazit Falcon pod sebe. Odpovídal tomu týmový výkon. Oproti prvnímu utkání fungovaly obě naše lajny skvěle, hráli jsme hodně v pohybu a začala se nám dařit rozehrávka. V tomhle utkání se blýskli skvělými výkony Mára Svoboda a Matěj Bezstarosti, který byl zároveň velkým překvapením turnaje. Po dobu celého utkání jsme vedli s poměrně jistým náskokem a vytvářeli si dostatek šancí. V poslední třetině nás potrápila naše hra na vlastní polovině, která byla až moc komplikovaná a přicházelo hodně ztrát, i tak jsme si zápas pohlídali a dotáhli do vítězného konce. Pochvala celému týmu.