45_20230116_121703.jpg

Mladší žáci vyrazili na hory. A byla to PECka!

MLŽI vyrazili do Rokytnice nad Jizerou na tradiční (trenéři hovoří již o kultovní) akci v nejvyšších horách u nás.

Oproti loňsku jsme se posunuli výrazně blíže nástupní stanici lanovky v Rokytnici a ubytovali se v krásné chatě Emilka. Chata byla vynikající nejen svou lokací, ale i vybavením, kterým disponovala. (například myčkou na nádobí, což značně ocenil náš výtečný kuchař Honza) 

Primární náplní společného víkendu mělo být lyžování, případně koulovačka. Pár dní před příjezdem, ale uzavřeli přilehlé lyžařské středisko pro nedostatek sněhu, takže trenérský štáb začal vymýšlet alternativy. Náhradní program, pokud by nevyšlo lyžování, jsme sice vymyšlený měli, ale nakonec lyžování přeci jen vyšlo! Jako nejvhodnější bylo určeno středisko v Peci pod Sněžkou, kam jsme se také v sobotu brzy ráno vydali. Přestože podmínky pro lyžování nebyly dokonalé všichni vypadali velmi spokojeně a odhlasovali si, že i druhý den pojedeme do Pece. Kromě lyžování si pak děti v sobotu zahrály fotbálek v hale v Rokytnici a večer BANG! před spaním.

V neděli všichni zvládli brzké vstávání a vydali jsme se si opět užívat si zimní radovánky. Místy na nás dokonce, společně se sluncem, vykouknul vršek Sněžky. Nelyžovací parta zůstala na chatě, zahráli si spoustu společenských her a pomohli kuchaři v kuchyni.

Jsme moc rádi, že se podařilo opět tuto akci uspořádat. Děkujeme všem řidičům a rodičům za support, bez kterého by to nešlo. 

Chata Emilka a Draci
Sluníčko na Hnědém vrchu
Sluníčko na Hnědém vrchu
Dolyžováno :)
Hlad jsme rozhodně neměli
Sněžkaaa