116_20240228_101749.jpg

O víkendu hraje 7 dračích družstev, jací soupeři je čekají? Starší žáci a elévové pořádají doma v Říčanech.

Po jarních prázdninách se opět roztáčí kola florbalových soutěží a čeká nás pořádně nabitý víkend.

Domácí turnaj elévů a starších žáků

V sobotu nás čeká domácí turnaj starších žáků v Tělocvičně Gymnázia Říčany. Od 9:00 se utkají s Tatranem Střešovice a od 10:40 se Startem Kunratice. Odpoledne je pak čeká zápas o umístění. V neděli následuje turnaj elévů na MSH Říčany od 9:00. Dráčata odehrají zápasy v 9:00, 11:00, 13:00 a 15:00. 

Další týmy elévů hrají v Praze a Mladé Boleslavi, bílý tým vyrazí na ZŠ Campanus, modrý tým bude hrát v mladoboleslavské ZŠ Jilemnického. Druhý tým starších žáků nebude cestovat nikam daleko, čeká ho totiž turnaj v nepopulární nafukovací hale v Radlicích.

Dorostenci i junioři zabojují o lepší pozice pro play-off

Dorostence čeká poslední turnaj před play-off 1. ligy dorostenců. Zatím se tým drží na celkovém 9. místě z 15 týmů, což by jim pro play-off přiřadilo soupeře na 8. místě. Zápasy odehrají v neděli v SH Kbely proti Č. Budějovicím a Strakonicím.

Junioři vyrazí do Kobylis k zápasům proti domácím Vikings TJ Kobylisy a Slavii Praha. Aktuálně se drží na 4. místě a dvě výhry by je posunuly na průběžné 3. místo. Stále tak drží velmi dobrou pozici pro play-off, výhrou alespoň v jednom zápase by si junioři své místo v play-off definitivně pojistili.