108_20240126_193326.jpg

O víkendu hrála přípravka a mladší žáci. Jak se jim dařilo?

Tradiční hodnocení víkendových zápasů trenéry.

Příprvka modří, SH ZŠ Bítovská

Hodnotil Roman Heczko

Nedělní zápas v Michli začal velmi příjemnou výhrou proti Bohemians. Asi usnutí na vavřínech a podcenění tradičního soupeře z Benešova, zanechalo na hráčích i trenérovi zklamání, překvapení a smutek. Ovšem právě z takových utkání si tým odnáší nejvíce poučení. Proti Kutné Hoře se ukázalo že lze vyhrát i bez Tomíka a s letňanskými Black Angels jsme lehce experimentovali se sestavou což ke kýženému výsledku nevedlo. Turnaj opět ukázal na čem je potřeba zamakat při tréninku. Posilám z Říčan, kmenovým hráčům i rodičům díky za účast.


Mladší žáci modří, UNYP AirDome

Hodnotili L. Prchal a P. Honcová

Nedělní turnaj našeho modrého týmu mladších žáků se opět nesl v pohodové atmosféře. Vzhledem k mrazivému počasí a podmínkám nafukovací haly byla pohodová atmosféra potřeba. Tradičně trochu ospalý první zápas vystřídaly velmi dobré výkony v soubojích s pražskými týmy Sparty a Panthers. Draci si tentokrát vyzkoušeli i atmosféru rozhodujících nájezdů. Děkujeme všem hrajícím i fandícím účastníkům!


Mladší žáci bílí, SH Čakovice

Hodnotili L.Janda, P. Urban, M.Kubizňák

Po postupu do druhého koše ligy si tým bílých v nekompletní sestavě vyzkoušel situaci, kdy jsou všichni okolo větší, silnější, techničtější a fyzicky připravenější. 3 ze 4 týmů, se kterými jsme se střetli, hrají celou sezónu 1.koš a nebo se tam rotují. Paradoxně nejlepší výkon jsme podali proti vynikajícímu týmu Střešovic, kteří jediné 2 góly v turnaji dostali od nás a to ještě jsme “orazítkovali” 3 tyče. Tento zápas byl podle představ z hlediska nasazení a týmovosti, ale bohužel jen tento. V turnaji skvěle zachytali oba brankáři a moc hezky se prezentovali zejména hráči, co hrají většinou za modré. Aktivní herní styl jsme vyměnili za “honění míče” a na to je třeba výrazně více fyzické kondice. Zkušenost zápasů s takto výbornými týmy jsou cenné a věřím, že turnajovou pauzu využijeme pro další zlepšování. Úroveň jistě i dokresluje nominace rozhodčích, protože MLŽE pískal ten stejný rozhodčí co v neděli arbitroval Dračí A-tým a na hře to bylo poznat.