88_20231017_155639.jpg

Otevíráme Nový Dračí domov: Na co se můžeme v neděli těšit?

Velké akce nás čeká již tuto neděli. Chystá se veletrh florbalové značky Fat Pipe, klubové shromáždění a v neposlední řadě souboj o udržení prvního místa Divize mezi domácími Draky a hosty ze Strakonic. To vše proběhne v neděli 22.10. od 15:00.

Spousta Draků a Dračic pohromadě! To bude klubové shromáždění 

Od 15:40

Vedení klubu se rozhodlo svolat toto shromáždění ku příležitosti velké události, když se bude otevírat nová hala u Gymnázia Říčany. Během shromáždění dojde k představení trenérů, vedení a další důležitých osob, které stojí za fungováním našeho klubu. Zároveň dojde k představení fungování klubu a jeho další směřování. Těšíme se na hojnou účast. 

Rozlučka s kariérou naší klubové ikony Dana Jonáše

Od 16:45

Dan je jedním z prvních pionýrů tohoto mladého sportu. Za svou kariéru stihl odehrát mnoho utkání v nejvyšší soutěži, odchytat zápas reprezentace a předat herní zkušenosti v Říčanech mladším hráčům, kteří po jeho boku nastupovali. Ve svých 47 letech se ale rozhodl definitivně uzavřít svou bohatou kariéru a touto akcí by se s ní rád rozloučil. Přijďte Danovi zatleskat a podpořit ho, ať svou rozlučkovou buly vyhraje, tak jako tomu bývalo v zápasech zvykem. 

Áčko hraje přímý souboj o první místo se Strakonicemi

Od 17:00

Nová hala, nejvyšší soutěž, co kdy Draci hráli a souboj o první místo. Vše vyšlo skvěle na tuto akci. Čeká nás strhující bitva mezi aktuálně prvními Draky a druhými Strakonicemi. Týmy od sebe dělí pouhý bod, takže kdo vyhraje, bere první místo v tabulce! Nezapomeňte si fandící nástroje, ať můžete fandit jak jen to jde. Na zápas si náš fanklub připravil také choreo, takže věříme, že atmosféra bude opravdu parádní.

Fat Pipe veletrh

Od 15:00

V rámci naší spolupráce s Fat Pipe jsme pro Vás připravili Fat Pipe veletrh, během kterého budete moci objednávat produkty ze sortimentu www.fatpipe.cz s 40% slevou. 

Fyzický veletrh – proběhne v nové Tělocvičně Gymnázia Říčany 22.10 od 15:00 a poběží do konce zápasu mužského A-Týmu. Na místě bude možné si věci z katalogu vyzkoušet - Fat Pipe přiveze kromě hokejek i další florbalové vybavení včetně sálové obuvi značky Mizuno. Na místě bude možné platit pouze kartou.