98_20231204_121322.jpg

Poslední domácí zápas roku 2023 je tu! Draci ve speciálním charitativním zápase vyzvou Klatovy

Sezona mužů A se pomalu překlopila do své druhé poloviny a již tuto neděli nás čeká poslední domácí zápas roku 2023. Na vánoční zápas v neděli 10.12.2023 přijedou do Říčany Klatovy.

Úvodní buly zápasu je naplánováno v neděli 10.12.2023 od 17 hodin v naší domácí hale, tělocvičně Gymnázia Říčany. Zápas ozvláštněn několika speciálním akcemi, které si všichni fanoušci jistě užijí. 

Áčko za celý listopad vybíralo peníze pro dobrou věc, kdy za výhry a góly nasbírali krásných 14 500 Kč, které během tohoto utkání předají Olivově nadaci. 

Během zápasu se navíc bude soutěžit! Draci vám nachystají vánoční tombolu o skvělé ceny. Cena jednoho lístku do tomboly je stanovena na 20 Kč.

Zápasové preview

Naši muži jsou nyní na děleném prvním místě s týmem FBŠ Gorily Plzeň, na které však mají dva zápasy k dobru. Draci mají odehráno méně zápasů, protože byl o víkendu odložen výjezd do Jindřichova Hradce, a to kvůli sněhové kalamitě v jižních Čechách. 

Soupeř z Klatov se po nepovedeném vstupu do sezony postupně prokousává tabulkou výše a nyní mu patří osmá příčka. V prvním vzájemném zápase v Klatovech padlo 24 branek, když Draci vyhráli 16:8. Je tedy pravděpodobné, že se můžeme těšit na další hezkou gólovou podívanou.

Zveme všechny Dračice a Draky na tento vánoční atmosférou nabitý zápas a těšíme se na všechny fanoušky.