128_20240410_195534.jpg

Preview: Junioři odehrají semifinále play off s Prague Tigers

Dračí juniorka uzavřela základní část 2.ligy juniorů na druhém postupovém místě pro play off. V semifinálových zápasech se utkají s Prague Tigers. Co můžeme očekávat?

Drakům se v druhé polovině sezóny nepodařilo navázat na skvělé výkony z jejího začátku a připsali si několik porážek. V samotném závěru se však junioři znovu dostali do herní pohody a předváděli hru lahodící oku florbalového fanouška. Nejproduktivnější hráč Draků Štěpán Schneider nasbíral v sezóně 38 bodů a je také nejúspěšnějším dračím střelcem s 22 vstřelenými brankami. Dračí síla je i v obranné fázi, vedené kapitánem Kiliánem Smetánkou a brankářem Štěpánem Šrůtou, který v letošní sezóně vychytal 2 nuly.

Prague Tigers předvedli mohutný finiš v závěru sezóny a nakonec se jim podařilo urvat třetí postupové místo do play off před pražskými Butchis. Tigers se v útoku mohou spoléhat především na Slavomíra Trepera, který je jejich nejproduktivnějším hráčem, vede týmové bodování s 37 body a vstřelil úctyhodných 27 branek.

Statisticky vedou bilanci vzájemných zápasů Draci, když vyhráli oba zápasy s Tigers poměrem 3:2 a 4:2. Výkony Tigers však mají vzestupnou tendenci a můžeme se těšit na zajímavou florbalovou bitvu.

Draci odehrají semifinálové zápasy odehrají v 11:30 a ve 14:30 v sobotu 13.4. ve SH ZŠ Campanus.