94_20231115_105401.jpg

Víkendové review: Přípravka hrála doma, hráli také ml. žáci. Muži natáhli šnůru výher

Draci mají za sebou další hezký florbalový víkend. Vrcholem víkendu byl domácí turnaj přípravky, která pořádala na MSH. Jak to viděli trenéři?

Přípravka Říčany

Hodnotil trenér Martin Schneider

"Říčanská přípravka odehrála už svůj třetí turnaj a podruhé to bylo doma v městské hale. Hrálo se v třetím výkonnostním koši a bylo to znát. 2 výhry a 2 prohry a celkové třetí místo, to ale nebylo to nejdůležitější. Kluci se každým turnajem zlepšují, společně bojují a těší se z každého vstřeleného gólu. Děkujeme všem rodičům za pomoc při ranní hektické stavbě hřiště :-)"


Přípravka Čerčany

Text redakce

Čerčanská přípravka vyrazila na svůj turnaj do Čelákovic. Utkali se se soupeři z Benešova, Horních Počernic a také s pražskými celky Bohemians a Spartou. 


Mladší žáci bílí

Hodnotil trenér Luboš Janda

"Turnaj ve velmi chladné hale a nepřítomnosti jakýchkoliv vyhřátých prostor moc nenahrával našemu odhodlání točit 3 lajny. Nedostávali jsme se do tempa a měli jsme problém se slušně napadajícími týmy. Je dobré naučit se prohrávat a vzít si z toho ponaučení do dalších turnajů. Přenést se přes pocit křivdy je velmi cenná schopnost a tu hráči rozvíjeli v turnaji dostatečně. Minulý turnaj byl o výborném florbalu, tento o bojovnosti, tak uvidíme co nám přinese ten další."


Mladší žáci modří

Hodnotil trenér Luboš Prchal

"Modrý tým mladších žáků odehrál v Kostelci nejvydařenější turnaj v dosavadní sezóně za podpory našich skvělých fanoušků. Týmu nechyběla bojovnost, důraz, dostatek střel a radost ze hry. Herně povedená utkání lehce kalila snad jen nepřesná muška. I tak s jednou výhrou, remízou, prohrou a vyrovnaným skóre můžeme být spokojeni."


Muži A

Text redakce

Áčko vyrazilo v neděli na půdu pražských Panthers, kteří své zápasy pravidelně pořádají v Rudné. Mladý tým Panthers U23, s podobným věkovým průměrem jako náš A - tým, vstoupil do utkání o poznání lépe a rychle se dostal do vedení. Hostující Draci se však dokázali rychle oklepat a skóre otočili a díky třem slepeným gólům ke konci třetiny se dostali do vedení 5:1. 

Vedení Draci již nepustili a postupně navyšovali skóre na celkových 12:4. Muži si tak spravili chuť po nepříliš vydařeném domácím zápase s Meťákem a přidali desátou výhru v sezoně a před polovinou sezony jsou stále neporaženi.

Hodnocení trenéra Adama Čechoviče

"Nezachytili jsme vstup do zápasu, ale včas jsme se probrali, začali kombinovat v pohybu a vytvářet si šance. Zápas měl mnoho zbytečností a pasáží bez tempa, což je škoda. Stále máme na čem pracovat. Díky soupeři za zápas."

Zdroj: ZONERAMA Panthers Praha